Zafer Endüstriyel Mutfak, Divan Otelleri’nin tedarikçileri arasında

 

Türkiye endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü  Zafer Endüstriyel Mutfak, Divan Otelleri’nin tedarikçileri arasına katıldı.

Türkiye’nin en köklü markaları arasındaki yerini sağlam temeller üzerine kuran ve bünyesinde üçü yurt dışında olmak üzere toplam 18 otel bulunduran Divan Grubu, üstün hizmet anlayışını mutfaklarında da sürdürüyor.

Başlangıcından bugüne, tüm tesislerinde ödün vermeden sürdürdüğü yüksek standartlarının yanı sıra kusursuz servis, yeniliğe açık üretim ve benzersiz müşteri memnuniyeti anlayışı ile yarım yüzyıllık hizmet geleneğini sürdüren Divan Otelleri; mutfak ekipmanları konusundaki tercihini, endüstriyel mutfak sektörünün hızla büyüyen markası Zafer Endüstriyel Mutfak’tan yana kullandı.

İstanbul, Adana, Ankara, Bursa, Tekirdağ, Gaziantep, Muğla, Eskişehir, Mersin, Erbil, Bakü ve Batum’daki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi olarak adlandırılıyor. Divan Grubu 13 bağımsız restoranında, 3 ziyafet mekanında ve 3 stadyum operasyonunda yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir