Zafer Endüstriyel Mutfak, ROBOT COUPE ürünlerinin arkasında duruyor

 

Zafer Endüstriyel mutfak, endüstriyel mutfakların gözdesi Robot Coupe ürünlerine yedek parça satışı ve teknik servis hizmeti konusunda tam destek sağlıyor.

Zafer Endüstriyel Mutfak, Robot Coupe teknik servis hizmeti sunuyor
Zafer Endüstriyel Mutfak’tan Robot Coupe teknik servis hizmeti

Robot-Culinaire Fransa’da, gastronomisiyle ünlenmiş Burgundiya bölgesinin kalbinde, 70 li yıllarda bir gıda işleme cihazı üreterek, başladığı yolculukta bugün 5 kıtada temsil edilen dünya lideri bir konuma gelmeyi başardı. Robot Coupe, son geliştirdiği teknolojileri sayesinde üstün temizlenebilirlik, güç, kullanım kolaylığı ve gelişmiş sağlık özellikleri ile rekabette öne çıktı.

Mutfak hazırlığı ekipmanları üretimi konusunda lider firma olan Robot Coupe, tüm mutfak profesyonellerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmaya devam ediyor. Yüksek standartlara sahip ürünleriyle; restoranlar, hazır yemek servisleri, catering şirketleri, hastaneler, fırınlar ve benzeri kurumlardan tam not alıyor. Robot Coupe, gastronominin merkezi Fransa’da aşçı ve gurmelerin 1 numaralı tercihi olarak ününü koruyor.

Müşterilerin mutfaklarındaki işleyişte aksama yaşanmaması hedefleniyor

Robot Coupe markasının ürünlerini Türkiye pazarında geniş bir yelpazeyle sunan Zafer Endüstriyel Mutfak, markanın cihazlarını en uygun fiyatla müşterileriyle buluşturmayı ilke ediniyor. Satış sonrası destek hizmeti ile ön plana çıkan Zafer Endüstriyel Mutfak, Robot Coupe  yedek parçalarının satışını ve teknik servis hizmetini sunarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını amaç haline getiriyor. Robot Coupe teknik servis hizmetiyle arızalı cihazda meydana gelen sorunun tespit ve onarımı sonrasında en kısa sürede müşteriye ulaştırılarak, cihaz arızaları nedeniyle müşterilerin mutfaklarındaki işleyişte aksama yaşanmaması hedefleniyor.

 

Zafer Endüstriyel Mutfak’ın Robot Coupe teknik servisi olarak hizmet verdiği ürünler şu şekildedir;

  • Robot Coupe El Blender
  • Robot Coupe Katı Meyve Sıkacağı
  • Robot Coupe Sebze Doğrama
  • Robot Coupe Blixer
  • Robot Cupe Set Üstü Parçalayıcı
  • Robot Coupe Dik Tip Parçalayıcı
  • Robot Coupe , Robot Cook

 

İletişim bilgisi

0216 374 80 10
0538 816 76 97

info@zaferendustriyelmutfak.com

www.zaferendustriyelmutfak.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir