RATIONAL mutfağınızı internet ağına bağlıyor

ConnectedCooking ve Club RATIONAL güçlerini birleştirerek profesyonel mutfaklara yönelik en büyük çevrimiçi portallardan birini oluşturuyor. Artık bu platformlar mükemmel bir şekilde birbirini tamamlayarak tek tıkla, profesyonel mutfaklara ve RATIONAL ünitelerine ilişkin çok çeşitli hizmetler sunuyor.
Yeni sistem, dünya çapında profesyonel mutfaklara yönelik en büyük platformlardan biri olarak gösteriliyor.  Kişisel pişirme programları ve uluslararası yemek tarifi veri tabanında yer alan binlerce tarif doğrudan bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlardan ünitelere aktarılarak merkezi olarak yönetilebiliyor. Bu işlemler son derece kolay olmakla kalmıyor, aynı zamanda bütün RATIONAL üniteleriyle aynı standartlarda çalışılmasına olanak sağlıyor. Üstelik yazılım güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak kullanıma sunulduğundan, USB bellek yardımıyla ünitelere aktarma zahmeti de ortadan kalkıyor. Ayrıca ConnectedCooking kullanıcıları, bilgi mesajları sayesinde ünitelerde gerçekleşen güncel işlemleri gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor. Bu da çok sayıda şubeye merkezi olarak müdahale etmek isteyenler için ideal. Çok sayıda şubeye sahip işletmeler için, belirli ünite fonksiyonlarına sadece tanımlanmış belirli bir kullanıcı tarafından erişilebilmesini sağlayabilmek de önemli. Bu sayede, farklı deneyim seviyelerinde personele rağmen kalitenin aynı kalması garantileniyor. RATIONAL, başka bir noktada da güvenlik kavramının altını çiziyor: hijyen. Bu nedenle her ünite için otomatik olarak ayrı HACCP belgeleri oluşturuluyor. Ünitelerden birinde teknik servis yardımına ihtiyaç olduğunda yetkili servis ortağıyla otomatik olarak iletişime geçilip, iletilen servis verilerine dayalı olarak hızlı ve verimli bir şekilde müdahale edilebiliyor.

 

Torsten Machold, aveato Business Catering Ürün Yönetimi Direktörü, ConnectedCooking hakkındaki izlenimlerini şöyle anlatıyor: “ConnectedCooking ilk defa bahar döneminde hizmete sunulduğunda, mutfağını ilk ağa bağlayanlardan biriyim. Beni etkileyen şey yalnızca şubelerimdeki günlük çalışmaları kolaylaştırmaya yönelik fonksiyonlar değil, aynı zamanda en modern şifreleme teknolojileri kullanıldığından dolayı verilerimin kesinlikle güvende olmasıydı.”

 

Ağa bağlanmak, özellikle yeni kullanıcılar için oldukça kolay. 09/2011 tarihinden itibaren üretilen SelfCookingCenter ve CombiMasterPlus üniteleri LAN kablosu veya W-LAN aracılığıyla bilgisayar, tablet veya akıllı telefonla bağlantı kurabiliyor. Sadece üniteleri sisteme modülü kaydetmek yeterli. Kayıt tamamlanır tamamlanmaz her şey otomatik olarak gerçekleşiyor ve tek tıkla çeşitli faydalı fonksiyonlara anında erişilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir