RATIONAL’ın yeni CombiMaster Plus ünitesi XS formatıyla piyasada

RATIONAL, CombiMaster Plus serisi ünitesinin sadece 0,2 metreküp hacmiyle en küçük profesyonel mutfaklara bile sığacak boyutlarda üretildiğini duyurdu.

Sadece 55,5 cm derinlik, 65,5 cm genişlik ve 56,7 cm yüksekliğe sahip CombiMaster Plus XS, gelişmiş teknolojisi, modern tasarımı ve ergonomik kullanımıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Ürünün enerji tasarruflu 3 kat camlı kapısının camları ayrı ayrı açılarak kolayca temizlenebilir özellikte. Ayrıca kapının iç kısmındaki LED şeritler de pişirme haznesinin içini net bir şekilde aydınlatıyor. Elbette bu küçük modelde de otomatik temizleme fonksiyonu mevcut. Ünite, olağanüstü sağlamlığının yanı sıra üstün yemek kalitesi sunuyor.

Müşteri İlişkileri Direktörü Firuzan Cebioğlu, “Dolayısıyla tıpkı SelfCookingCenter XS ünitemiz gibi, CombiMaster Plus Plus XS de hem müşterilere açık alanda hem de mutfakta ek parti üretim cihazı olarak kullanılmaya son derece uygundur.” açıklamasını yaparak, yeni CombiMaster Plus XS ünitesinin kullanıcıya sağlayacağı avantajların altını çizdi.

Büyük ebatlı CombiMaster Plus modelleri, kolay kullanımı ve üstün yemek kalitesi sağlayan fonksiyonlarıyla gönüllerde taht kurmuştu.

Örnek olarak bu fonksiyonlardan birisi ısıyı pişirme haznesinde optimum şekilde dağıtarak olağanüstü sonuçlar elde edilmesini garantileyen, patentli dinamik hava sirkülasyonuydu.

RATIONAL taze buhar jeneratörüyse sebzelerin buharda pişirme işlemlerinde daima canlı renkler ve yoğun lezzetler elde edilmesini sağlamasının yanı sıra ürünlerdeki vitaminler ve mineralleri de koruyor. XS modelini daha da özel kılanın, kompakt boyutlarına rağmen taze buhar jeneratörüne sahip olması. Bu özelliği, ünitenin kendi sınıfında benzersiz olmasını sağlıyor. İki farklı boyut arasındaki diğer bir ortak nokta ise son derece büyük kolaylık sağlayan otomatik temizleme fonksiyonu.

Firuzan Cebioğlu, RATIONAL’deki araştırma ve geliştirme çalışmalarını, “Gerek CombiMaster Plus modellerindeki gerekse SelfCookingCenter modellerindeki yeniliklerimizde, her zaman müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz,” sözleriyle yorumluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir