KitchenAid stand mikserler yeni aksesuarları ile mutfakların cazibe merkezi oluyor

KitchenAid stand mikserlerinde kullanılmak üzere 2 adet yeni aksesuar tanıttı.

KitchenAid Stand Mikser sektörün lideri

Markanın yöneticisi Beth Robinson: “ Stand mikserler her daim mutfakların vazgeçilmezi olacak. Fakat KitchenAid stand mikserler aksesuarları ile tüm aşçılara birden fazla seçenek sunuyor.”  KitchenAid’ in tanıtımını yaptığı ilk aksesuar “Taze Sebze ve Meyve Doğrayıcı / Dilimleyici” iken, ikincisi “Şerit Sebze Kesici”.

Taze Sebze ve Meyve Doğrayıcı / Dilimleyici aksesuar ile salatalar, başlangıç yemekleri ve diğer tüm tabaklara kolaylıkla meyve, sebze eklenilmesi mümkün oluyor. 3 adet kolayca değiştirilebilen bıçağa sahip olan bu aksesuar ile salatalıktan, peynire kadar tüm ürünler kolayca dilimlenebiliyor. Bıçakları ve gövdesi bulaşık makinesinde yıkanarak zamandan tasarruf sağlayan bu ürün Nisan ayında piyasaya sürüldü.

Şerit sebze kesici ise sebzelerin istenilen kalınlıkta dilimlenip, kullanılabilmesini sağlıyor. 2 adet bıçağa sahip bu aksesuar ile ince ve kalın dilimler elde edilebiliyor. Kaliteli metal gövdesiyle dayanıklı ve uzun ömre sahip bu aksesuar Ağustos Ayında piyasaya sürülecek.

1919 yılından beri stand mikser üreten KitchenAid firması kalitesi ile müşterilerin ilk tercihi oluyor. Set üstü mikser satın almak isteyen müşteriler tasarım, kalite ve aksesualarından dolayı öncelikle KitchenAid Stand Mikser tercih ediyor.

Zafer Endüstriyel Mutfak

www.zaferendustriyelmutfak.com

  • Ücretsiz Kargo
  • Kredi Kartıyla 12 Taksiye varan vade
  • Kapıda Ödeme
  • Havale veya EFT ile ödeme imkanı

KitchenAid  Stand Mikser satın almak için buraya tıklayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir