Doğru buz makinesi tercihinde bilinmesi gereken püf noktalar nelerdir?

 

Endüstriyel mutfakların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan buz makineleri, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen pek çok çeşidiyle profesyonel mutfak çalışanlarının satın alırken dikkat etmesi gereken çeşitli püf noktaları da beraberinde getiriyor.

Zafer Endüstriyel Mutfak kurucu yöneticilerinden Zafer Tofür, endüstriyel küp ve kar buz makineleri hakkında merak edilen soruları yanıtlarken dikkat edilmesi gereken püf noktaların da altını çizdi.

Otel, cafe, restaurant, bar vb. işletmeler buz makinelerine neden ihtiyaç duymaktadır ?

Otel, restaurant, cafe, bar, balıkçı, fırıncı, meşrubatçı ve gıda fabrikaları gibi işletmeler sirkülasyonun yoğun olduğu hizmet ve üretim yerleri olması sebebiyle küp ve kar buz makineleri bu aşamada en büyük yardımcı ürünler olmaktadır.

Zafer Endüstriyel Mutfak Türkiye pazarında hangi marka buz makinelerinin satışını yapıyor ?

Zafer Endüstriyel Mutfak, dünyaca ünlü İtalyan Brema marka buz makinelerini Türkiye pazarında en uygun fiyata satışa sunuyor. Brema, 1985 yılında kurulan İtalyan buz makinesi üreticisidir. Makinelerini, en yüksek standartlara göre tasarlamakta ve son teknoloji ile üretmektedir. Her geçen yıl ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek sürekli kendini geliştiren ve yeni üretimler gerçekleştirmek için daima çaba ve araştırma içerisinde olan, dünya endüstriyel mutfak sektöründe kabul görmüş buz makinesi üreticisidir.

Brema küp buz makinesi kapasiteleri nelerdir ?

Brema marka küp buz makinelerinin günlük kapasitelerini örnek verirsek, günlük buz üretimi kapasitesi 21 kg’dan başlayarak 28 kg , 42 kg, 65 kg, 90 kg, 130 kg, 155 kg ve 300 kg’a çıkabilmektedir. Brema marka küp buz makinelerinin günlük olarak sağladığı bu kapasiteleri hotel restaurant, cafe gibi küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda seçme hakkı tanınmıştır.

“Müşterilerimiz için en uygun olan ürünü mutfaklarıyla buluşturuyoruz”

Brema kar buz makinesinin kapasiteleri nelerdir ?

Brema marka kar buz makinelerinin günlük kapasitelerini örnek verirsek , günlük buz üretimi kapasitesi 90 kg’dan başlayarak 150 kg ve500 kg’a kadar çıkmaktadır. Yine burada da hotel, restaurant ve cafe gibi küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda en uygun kapasiteyi seçmeye dikkat etmelidirler. Müşterilerimize bu konuda yardımcı olarak; işletmelerinin büyüklüğünü, üretim alanlarını, iş yoğunluklarını ve bütçelerini dikkate alarak bir danışmanlık hizmeti sunuyor ve müşterilerimiz için en uygun olan ürünü mutfaklarıyla buluşturuyoruz.

Zafer Endüstriyel Mutfak, Brema buz makinelerinin Türkiye’deki servis ve garanti konusunda nasıl bir hizmet sunmaktadır?

Satışa sunduğumuz Brema buz makinelerinde, servis hizmeti olarak 2 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz. Brema buz makinelerine periyodik bakım hizmeti vererek, Brema buz makineninizin olası arızalarına karşı önlem alıyor, böylece arızaların hem cebinize hem de işinize olan engelini minimize ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir