Altınbaşak Mutfak Anadolu Yakası Bayi

                                                                                                    

Altınbaşak ürünleri Zem’de

30 yılı aşkın üretim deneyimine sahip Altınbaşak Mutfak, geniş ürün yelpazesiyle yurtiçi ve yurtdışında yoğun ilgi görmektedir. Tava, tencere, pizza tava, pizza kürekleri ve ekipmanları, kek kalıpları, sunum aksesuarları, ahşap ürünleri, döküm tava ürünleri, sunum sepetleri gibi birçok ürünü üreten Altınbaşak Mutfak’ın ürünlerine artık Zafer Endüstriyel Mutfak ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Yenilikçi ilkeler, kalite anlayışı ve uluslararası üretim prensiplerini tüm birimlerinde uygulamakta olan Altınbaşak Mutfak ürünlerini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Hızlı kargo, güvenli teslimat

İhtiyaçlarınıza en kısa sürede yanıt verebilecek altyapımız, uygun ödeme imkanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanına sağladığımız kargo hizmetimiz ile sizin yanınızdayız. Teslimat ve ödeme sürecinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun ve hızlı çözüm seçeneklerini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. 

Servis güvencesi

Zafer Endüstriyel Mutfak aracılığı ile satın aldığınız tüm Altınbaşak ürünlerine teslimat sonrası servis güvencesi sunuyoruz. Tarafımızdan satın aldığınız ürünlerin tüm arıza ve kusurlarıyla ilgili olarak bizle kolaylıkla iletişime geçebilir eksiksiz ve hızlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Anadolu yakasının değişmez adresi

Zafer Endüstriyel Mutfak olarak İstanbul anadolu yakasının kısa zamanda en çok rağbet gören firması olmanın gururu ile birlikte bayiliğini yaptığımız markalar ve geniş ürün yelpazemiz ile günden günde büyüyor, Anadolu yakasında kolay alışverişin ayrıcalığını müşterilerimize her geçen gün daha fazla yaşatmak istiyoruz. Zafer Endüstriyel Mutfak olarak Anadolu yakasında güvenli ve kolay alışveriş arayışınıza son veriyor, Altınbaşak ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kulvarımızda başarımızla büyüyor, Anadolu yakasında Altınbaşak ürünlerimizle de aklınıza gelen ilk adres olmak istiyoruz.

A’dan z’ye ürün yelpazesi

Zafer Endüstriyel olarak stoklarımızı sizlerin memnuniyetini kazanabilmek adına her daim hazır bulunduruyor, ihtiyaçlarınızın her birine çözüm bulabileceğimizi garanti ediyoruz. Ulaşmakta zorlandığınız ürünlerde

Altınbaşak Mutfak başta istanbul anadolu yakası sonra tüm Türkiye bayisi olarak kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı çözümlerle mutfak ürünü ihtiyaçlarınızı gidermek için Zafer Endüstriyel Mutfak olarak yanınızdayız.  Endüstriyel mutfak ve ev tipi mutfak gereçlerinde misyonumuz her zaman “yeni, kaliteli hizmet, hızlı servis, en iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti. 

 

 

 

Altınbaşak Mutfak Ürün Çeşitleri ; 

 • Silver Star Granit Krep ve Omlet Tava
 • Silver Star Granit Maksi Tava
 • Silver Star Granit Maksi Tava
 • Silver Star Granit Wok Tava
 • Silver Star Non-Stick Krep ve Omlet Tava
 • Silver Star Non-Stick Maksi Tava
 • Silver Star Non-Stick Wok Tava
 • Çelik Wok Tava
 • İndüksiyon Wok Tava
 • Masterchef İndüksiyon Krep Tava
 • Masterchef İndüksiyon Yayvan Tava
 • Masterchef İndüksiyon Maksi Tava
 • Masterchef İndüksiyon Wok Tava

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir